» Witamy na stronie Gabinety Stomatologiczne BARTLER
Gabinety Bartler, ul. Nowy Rynek 23, 24-300 Opole Lubelskie, tel. 605 661 580

Witamy na stronie Gabinety Stomatologiczne BARTLER

Witamy na stronie Gabinety Stomatologiczne BARTLER

Gabinety Stomatologiczne BARTLER powstały w 2007 roku jako indywidualna praktyka stomatologiczna. W pierwszym okresie gabinet posiadał jedno stanowisko, a zespół liczył dwie osoby.

W ciągu ostatnich lat gabinet został przekwalifikowany do podmiotu wykonującego działalność leczniczą i zarejestrowany w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim. Umożliwiło to dalszy rozwój i restrukturyzacje gabinetów.

Aktualnie, zespół Gabinetów Stomatologicznych BARTLER liczy sześciu lekarzy, higienistkę oraz pięć osób należących do wsparcia.

W 2010 roku uruchomiono drugie stanowisko w niezależnym pomieszczeniu.
W latach 2012 – 2014 rozszerzono działalność o diagnostykę i leczenie z zakresu ortodoncji i dermatologii. Zakupiono również wiele nowoczesnego sprzętu m.in. do diagnostyki obrazowej, sedacji wziewnej oraz nowoczesnego leczenia kanałowego.

Jednym z głównych założeń Gabinetów Stomatologicznych BARTLER jest stałe doskonalenie, rozwój i dążenie do doskonałości.

Nadrzędnym i najważniejszym celem funkcjonowania Gabinetów Stomatologicznych BARTLER jest zapewnienie szeroko pojętej opieki w profesjonalny i kompleksowy sposób.
Nasz stały rozwój zapewnie przede wszystkim najwyższy standard w leczeniu jak również minimalizację stresu związanego z leczeniem stomatologicznym.

Gabinety Stomatologiczne BARTLER zarejestrowane jako PWDL spełniają wszystkie wymagania krajowe oraz UE.

2015 (c) bartler.pl | stony.pl | polityka cookies Up